• Znajdź nas:

+48 606930936

+48 606930936

Sprzedaż działki oferta nr: 1020/2609/OGS


Informacje podstawowe

Województwo:

Podkarpackie

Miejscowość:

Kowalówka


Pelna lokalizacja:

/Podkarpackie/Lubaczowski/Cieszanów/Doliny


Pow. całk.:

2500 m2

Cena:

87 000 zł

Cena za m2:

34,80 zł

Rodzaj umowy:

Na wyłączność

Dane kontaktowe

Osoba prowadząca ofertę: Jerzy Jędruch

grodzkie.nieruchomosci@wp.pl

606930936


Pośr. odpowiedzialny zawodowo: Jerzy Jędruch

Nr. licencji pośrednika: 4375

grodzkie.nieruchomosci@wp.pl

606930936

jakis przykładowy tekst zawartości maila http://nieruchomosci-podkarpacie.com.pl/sprzedaz/dzialki/podkarpackie-lubaczowski-cieszanow-doliny-oferta-nr-10202609ogs

tytuł maila definiowany w zapleczu CMS

Ogólne warunki

Prąd:

1

Kanalizacja:

1

Woda:

Opis

Do sprzedaży piękna działka budowlana posiadająca warunki zabudowy znajdująca się w atrakcyjnej lokalizacji na roztoczu gminy Narol tj. Kowalówka, miejscowość Doliny.
Powierzchnia działki to 25a, która ma szerokość ok 38mx66m. Działka jest zadrzewiona oraz ogrodzona, dojazd do działki z drogi asfaltowej.
Kupno tej nieruchomości to bardzo dobra inwestycja o możliwej stopie zwrotu kapitału ze względu możliwość wybudowania domu pod wynajem dla przyjeżdżających tutaj turystów, którzy spędzają wolne chwilę na pięknym Roztoczu. Piękna działka o prostokątnym kształcie umożliwia budowę dwóch domów.
W pobliżu znajduję się miejscowość Horyniec Zdrój który jest miejscowością uzdrowiskową, administracyjnie wchodzącą w skład powiatu lubaczowskiego województwa podkarpackiego, opierającą się o zalesione i malownicze wzniesienia Roztocza Południowego. W bliskim sąsiedztwie znajduję się trzy sanatoria gdzie można korzystać z zabiegów leczniczych.
W okolicy znajduję się również basen, zalew w Narolu oraz Cieszanowie, a także stawy w Rudzie Różanieckiej, Horyńcu Zdroju gdzie można odpoczywać przy połowie ryb. W miejscowości Horyniec oraz Kowalówka nieopodal możemy zaś potańczyć przy pięknej dancingowej muzyce. Ścieżki dydaktyczno - przyrodnicze sprawiają iż okolica jest wymarzonym miejscem dla pieszych wędrówek i tras rowerowych.
Działka w miejscowości Doliny to doskonałe miejsce dla osób którzy poszukują możliwości wypoczynku w kontakcie z przyrodą.
Okoliczne trasy spacerowo - turystyczne pozwolą poznać kameralne zabytki, dostarczą krystalicznego powietrza i uspokoją nadwyrężony system nerwowy.
Ze względu na otaczające lasy jest to idealne miejsce dla myśliwych. W przypadku zdecydowanego klienta istnieje możliwość negocjacji ceny.

 • Opis działki

  Przeznaczenie działki:

  Budowlana

  Szerokość działki:

  38.00

  Długość działki:

  66.00

  Kształt działki:

  Prostokąt

  Droga dojazdowa:

  Asfaltowa

Lokalizacja

 • KALKULATOR KOSZTOW
  Forma własności:
 • KALKULATOR KREDYTOWY