• Znajdź nas:

+48 606930936

+48 606930936

Sprzedaż działki oferta nr: 68/3045/OGS


Informacje podstawowe

Województwo:

Podkarpackie

Miejscowość:

Ustrzyki Górne


Pelna lokalizacja:

/Podkarpackie/Bieszczadzki/Lutowiska/Ustrzyki Górne


Pow. całk.:

2306 m2

Cena:

1 350 000 zł

Cena za m2:

585,43 zł

Rodzaj umowy:

Na wyłączność

Dane kontaktowe

Osoba prowadząca ofertę: Jerzy Jędruch

grodzkie.nieruchomosci@wp.pl

606930936

jakis przykładowy tekst zawartości maila http://nieruchomosci-podkarpacie.com.pl/sprzedaz/dzialki/podkarpackie-bieszczadzki-lutowiska-ustrzyki-gorne-oferta-nr-683045ogs

tytuł maila definiowany w zapleczu CMS

Ogólne warunki

Rodzaj rynku:

Wtórny

Dostępna od:

sprzedaży

Prąd:

1

Kanalizacja:

1

Woda:

Opis

BIESZCZADY-miejscowośc Ustrzyki Górne,gmina Lutowiska,powiat bieszczadzki,DO SPRZEDAŻY duża działka zabudowana stylowym budynkiem mieszkalnym

1. Lokalizacja, otoczenie i opis działki.

Przedmiotowa działka nr 380 dawna nr 10 położona jest w pośredniej części miejscowości Ustrzyki Górne vis a vis Hotelu Górskiego ,po lewej stronie drogi wojewódzkiej nr 896 relacji Ustrzyki Dolne - Ustrzyki Górne. Od strony północnej działka przylega do drogi wojewódzkiej z pozostałych stron sąsiaduje z parkiem. Kształt działki - prostokąt foremny, ukształtowanie z lekkim kształtem w kierunku północnym. Położona jest w terenie uzbrojonym w energię elektryczną, oświetleniową i siłową, wody ze studni głębinowej, kanalizacji ze zbiornika bezodpływowego. Dojazd do nieruchomości bardzo dobry, bezpośredni z drogi wojewódzkiej. Działka zabudowana jest budynkiem. Nieruchomość w części zabudowanej ogrodzona ogrodzeniem trwałym (elementy ogrodzeniowe na słupkach metalowych osadzonych w betonie). Działka gruntu o powierzchni 2306m tylko w 1/3 swojej powierzchni stanowi grunt zabudowany, pozostała część gruntu to powierzchnia z możliwością zabudowy kubaturowej. Na działce znajdują się zbiorniki sedymentacyjne ścieków sanitarnych oraz drewniany budynek campingowy typ AS nietrwale związany z gruntem.
Dojazd do budynku drogą gruntową utwardzoną. Dojście do budynku z dwóch stron chodnikiem z krawężnikami wyłożonym płytami betonowymi.

2. Przeznaczenie w planie miejscowym.

Gmina Lutowiska nie posiada opracowanego obowiązującego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, dla terenu na którym znajduje się zabudowana wolnostojącym budynkiem działka gruntu nr 80 dawna nr 10 położona w miejscowości Ustrzyki Górne.
Wg. opracowanego Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Lutowiska wg. podjętej uchwały nr mXIII/65/99 Rady Gminy z dnia 14.12.99r. przedmiotowa działka gruntu nr 10 leży w strefie VIII - to obszar zabudowy mieszkaniowej o niskiej intensywności zabudowy z usługami i rzemiosłem.

3. Opis budynku.

Budynek jest obiektem piętrowym, częściowo podpiwniczonym z dachem dwuspadowym po remoncie kapitalnym w 2005r.- ocieplony (styropian 10 cm), wymieniona stolarka okienna i drzwiowa . W 2013 r. przeprowadzono drugi remont kapitalny(łazienki , kuchni , pokoje , podłogi , dach , woda ,kanalizacja itp. w związku z wydzielonymi lokalami .Wyposażony jest w instalacje: telewizyjną, satelitarną, telefoniczną, elektryczną światła i siły, wodę z ujęcia własnego z dwóch studni, głębinowa i studnia pod własnym ciśnieniem, kanalizacją z odprowadzeniem do zbiorników bezodpływowych ,ogrzewanie elektryczne ,możliwości zainstalowania we wszystkich lokalach wszędzie kominków wentylacji grawitacyjnej.
W budynku wydzielone są 4 samodzielne lokale mieszkalne i jeden lokal użytkowy – załącznik –tabela lokali
Zaświadczenia o samodzielnych wydzielonych lokalach z dnia 31.07.2013 r. Wydał starostwa Bieszczadzki w Ustrzykach Dolnych .

 • Opis działki

  Przeznaczenie działki:

  Budowlana

  Kształt działki:

  Prostokąt

  Droga dojazdowa:

  Asfaltowa

Lokalizacja

 • KALKULATOR KOSZTOW
  Forma własności:
 • KALKULATOR KREDYTOWY